147

В аеропорту «Бориспіль» уведено додаткові заходи безпеки


"З метою підвищення рівня безпеки в аеропорту «Бориспіль» з 0:00 30 липня 2014 року контроль на безпеку проводитиметься для усіх відвідувачів аеровокзальних комплексів — як пасажирів, так і зустрічаючих та проводжаючих", - йдеться в заяві компанії.

В аеропорту «Бориспіль» уведено додаткові заходи безпеки

Додаткові пункти контролю встановлюються на всіх вхідних групах зон прибуття та відправлення. З метою розмежування потоків пасажирів в зоні прибуття та відправлення одна вхідна група працюватиме на вхід до терміналу, інша — на вихід. З огляду на посилення заходів безпеки та необхідність перевірки усіх громадян, які перебуватимуть в аеровокзальних комплексах, прохання до пасажирів прибувати на реєстрацію заздалегідь, йдеться в заяві компанії.

Нагадуємо, реєстрація закінчується за 40 хвилин до відправлення рейсу. Просимо завчасно прибувати до аеропорту з урахуванням додаткового часу для проходження необхідних формальностей.

Відомий українських правозахичник Maksym Butkevych дає рекомендації "Тим, хто у ‪#‎відпустка‬, на ‪#‎відпочинок‬, з аеропорту ‪#‎Бориспіль‬. До відома тих, хто відлітає з аеропорту Бориспіль..." на своїй сторінці у Facebook.

  1. Приїздіть заздалегідь (бодай пару годин) - є черга біля входу до терміналу, іноді - довга.
  2. У документах щодо посилення заходів безпеки, і в інструкціях персоналу НЕМАЄ розрізнення між тими, хто відлітає - і тими, хто проводжає. Тож якщо ви думаєте, що це не про вас, бо лише проводжаєте - можете мати неприємні сюрпризи (див. наст. пункт).
  3. Якщо у вас є із собою газовий балон - можете витратити чимало часу і натхнення, ліпше лишайте вдома (як не дивно, швейцарських ножів і решти не стосується).
  4. Перевірка на вході - вибіркові, але щодо багатьох. Не нервуйтеся і зберігайте почуття гумору.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти