140

На гей-параді в Амстердамі вшанували пам'ять загиблих під час аварії малазійського "Боїнга"


На щорічному Canal Pride Amsterdam вшанували пам'ять загиблих під час аварії малазійського "Боїнга", серед них були спеціалісти з боротьби з ВІЛ\СНІД та правозахисниця Amnesty International.

На гей-параді в Амстердамі вшанували пам'ять загиблих під час аварії малазійського "Боїнга"

Традиційний парад сексуальних меншин в Амстердамі, який пройшов минулої суботи, 2 серпня, на одному з каналів, відкривали два човни з колегами шістьох фахівців з боротьби зі СНІДом, загиблих при катастрофі літака на Україні.

Ті, що стояли в човнах учасники параду, одягнені в біле, тримали плакати "Ми пам'ятаємо наших колег з рейсу MH17" і "Наша робота триває, разом ми переможемо вірус". У ході по історичному центру Амстердама взяли участь більше 300 тисяч чоловік.

Як повідомляє агентство AFP, серед 298 жертв авіакатастрофи, що сталася 17 липня, були шість дослідників ВІЛ, в тому числі ведучий нідерландський експерт Йоп Ланге. Також на літаку була Тесса ван дер Санде, співробітниця Спеціальної програми Amnesty International Nederland по Африці. Всі вони прямували на міжнародну конференцію в Мельбурн. Всього у катастрофі загинули 193 громадянина Нідерландів.

Джерело: Dw.de

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти