144

Маша Ґессен розповіла як гомофобне законодавство Росії сприяє ідеї цивілізаційного конфлікту


Російська журналістка та публіцист Маша Ґессен в інтерв’ю «Голосу Америки» розповіла, що Путін знаходиться у третій стадії свого правління, і вона є найнебезпечнішою.

Маша Ґессен розповіла як гомофобне законодавство Росії сприяє ідеї цивілізаційного конфлікту

«Останні два роки ми вже живемо в періоді політичного придушення, який призвів до війни з Україною – це єдине правильне визначення – війна між Росією і Україною. Все це веде до агонії залишків незалежної преси в Росії, а також до придушення політичного дисидентства», – заявила Маша Ґессен.

Ґессен вважає, що Росія роздмухує ідею цивілізаційного конфлікту. Нинішній ідеолог Путіна Олександр Дугін переконаний, що західна цивілізація погрожує нав’язуванням своїх цінностей всьому світу.

«Позиція Росії – чудово, хочете робити це на Заході – робіть. Але не нав'язуйте цього нам - немає такої речі, як універсальні права людини. У своїй цивілізації ми віримо в традиції. Існує західна цивілізація і традиційна цивілізація. Росія позиціонує себе як лідера традиційної цивілізації, лідера анти-західного світу. Це також виросло з політичного придушення, бо здебільшого вони називали протестувальників іноземними агентами, частиною – геями».

«Антигейське» законодавство і риторика, яка почалася два з половиною роки тому, допомогли створити цей дух, допомогли сформулювати ідею національної ідентичності, яка була відсутня в Росії. І ця нова російська ідентичність – лідер анти-західного світу, захисник традиційної сім'ї, захисник традиційних релігій. У результаті Росія тепер має амбіції творця антизахідної коаліції у світі, і насправді це має якийсь успіх», – сказала Маша Ґессен.

Джерело: www.radiosvoboda.org/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти