395

Ірина Білик звинуватила травесті-шанувальника в погрозах і провокаціях


Народна артистка України Ірина Білик звинуватила свого шанувальника зі Львова у психічному розладі через те, що він виступає у травесті-жанрі і нібито заважає своєю гіперувагою співачці.

Ірина Білик звинуватила травесті-шанувальника в погрозах і провокаціях

Про це повідомили деякі українські ЗМІ з посиланням на видання Viva.ua

Як повідомляє портал Viva.ua, співачка «звернулася в міліцію з проханням захистити її від нападок провокатора, який погрожує і зриває її концерти».

«Є одна людина, Михайло Павлюк зі Львова. Це трансвестит, який працює під псевдонімом Dita Kaprizzz.. Він поширює в інтернеті неправдиві провокації. Мій концерт в Одесі оточили через його повідомлення в Фейсбуці про те, що на мене буде вчинено напад. Зараз ми його шукаємо через міліцію і обов'язково знайдемо, - розповіла Ірина Білик Viva.ua. - Я не хочу, щоб такі люди приходили до мене на концерти. Якщо ввечері він одягається в костюм Ірини Білик, фарбує собі обличчя і стає жінкою, це значить, у нього щось з психікою. А вдень він пише в мережі погрози, що щось зі мною зробить».

Міша Павлюк дійсно живе у Львові і періодично виступає як травесті-діва Dita Kaprizzz.

На своїй сторінці у соціальній мережі ВКонтакте травесті-артист коротко прокоментував скандал: «Якщо більше нема чим привернути до себе увагу, можна почати брехати» і виклав демотиватори, якими висміює ситуацію.

Цікаво, що Михайло Павлюк дійсно є шанувальником співачки, підтвердження - фотоархів на його сторінці, в якому можна знайти спільні фотографії Білик і Павлюка, датовані різними роками.

Артист також опублікував давнє інтерв’ю Ірини Білик газеті "Експрес", в якому вона позитивно згадує про свого фаната.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти