109

Виробник дитячої гри оштрафований за гей-пропаганду


Суд у Смоленській області оштрафував виробника дитячої гри "Фанти" за пропаганду гомосексуалізму.

Виробник дитячої гри оштрафований за гей-пропаганду

"Директор фірми - фізична особа - визнаний винним у порушенні законодавства за статтею заборони пропаганди нетрадиційних сексуальних стосунків серед неповнолітніх і оштрафований на 45 тис. рублів", - цитує Інтерфакс представника Демидівського районного суду.

Пропаганду гомосексуалізму в дитячій грі прокуратура Смоленської області виявила в лютому цього року. Перевірка проводилась за зверненням "Батьківського комітету Ставропілля".

Як пояснювали в прокуратурі причину заборони, одне із завдань було зобразити побачення одностатевої пари або люблячого чоловіків.

Як застосовується закон:

Всього, за даними правозахисного порталу Gayrussia.eu, за час дії федерального закону про заборону гей-пропаганди - трохи більше року - було винесено п'ять обвинувальних вироків, один виправдувальний, і ще один процес триває.

  • На початку грудня 2013 засновник руху активісти ЛГБТ-руху Микола Алексєєв і Ярослав Євтушенко стали першими в історії Росії засудженими на підставі нового федерального закону про заборону гей-пропаганди. 3 грудня мировий суддя в Архангельську оштрафувала їх на 4000 рублів кожного за одиночні пікети, проведені біля будівлі місцевої дитячої бібліотеки з плакатом "Гей-пропаганди не існує".
  • Декількома днями пізніше казанський суд визнав місцевого ЛГБТ-активіста Дмитра Ісакова винним в гей-пропаганди: активіст був засуджений за одиночний пікет на підтримку прав секс-меншин, проведений ним у центрі Казані 30 червня 2013.
  • У квітні цього року був визнаний винним у пропаганді гомосексуалізму головний редактора хабаровської газети "Молодий Далекосхідники". Його засудили до штрафу в розмірі 50,000 рублів за публікацію Натиснути інтерв'ю з звільненим учителем географії Олександром Ермошкина.
  • Засновницю Натиснути проекту "Діти-404" Олену Климову звинуватили в пропаганді нетрадиційних сексуальних відносин в створеній нею групі в соціальній мережі "ВКонтакте". Однак суд повністю виправдав активістку.
  • Ще одна справа перебуває в процесі розгляду: в травні цього року в Мурманvске поліція пред'явила звинувачення активістці Віолеті Грудиною, за те, що доступ до модерується нею групі "ВКонтакте" ЛГБТ-організації "Максимум" мають

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти