127

Світовий банк розпочав консультації з захисту прав ЛГБТ


Кожного року Світовий банк виділяє мільярдні кредити в різні країни, щоб викорінити злидні і підвищити загальний розвиток, за рахунок, наприклад, будівництва інфраструктури, яка буде запорукою створення нових робочих місць і принесе більше доходів суспільству.

Світовий банк розпочав консультації з захисту прав ЛГБТ

Багато країн підвищили свій рівень життя за рахунок цих кредитів. Але в багатьох країнах і далі існує упередження і дискримінація ЛГБТ.

Наразі соціальна і екологічна політика Світового банку захищає кілька маргінальних, уразливих груп, в тому числі релігійні і етнічні меншини, але не захищає осіб за ознакою їх сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Нещодавно Світовий банк опублікував чорновий варіант нової політики соціального і екологічного захисту. Проект засвідчує відповідальність країн щодо окремих осіб і громадян, якщо проект, який фінансує Світовий банк несприятливо впливає на уразливі верстви населення. В даний момент ЛГБТ-спільнота внесена у цей чорновий проект як уразлива група. Окрім цього дана політика передбачає здійснення заходів щодо зниження цих ризиків.

Проект буде представлений Світовим банком і відкритий для обігу серед зацікавлених сторін з 1 вересня до 30 листопада. Світовий банк також проведе консультації з громадянським суспільством в країнах по всьому світі.

Human Rights Campaign заявила, що розраховує на подальшу співпрацю із Світовим банком у галузі захисту прав ЛГБТ у всьому світі.

Джерело: www.hrc.org

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти