385

Кіпіані дискредитує Ляшко недоведеною «гей-проституцією»


Відомий український журналіст і історик Вахтанг Кіпіані висловився з приводу того як Олег Ляшко пройшов у велику політику: «дитячий садок треба закінчувати і казати правду, якою вона є».

Кіпіані дискредитує Ляшко недоведеною «гей-проституцією»

За інформацією Кіпіані, Ляшко «прийшов у велику політику як проститут, чоловік, який продавав своє тіло багатому і впливовому чиновнику в обмін на гроші і просування по драбині влади».

«Саме таких людей сильно "не вистачає" у нашій політиці. Тільки від одного кримінала схекались, через велику кров, тепер інший лізе», - емоційно написав на своїй сторінці у Facebook відомий публіцист.

Нагадаємо, що в жовтні 2010 року в мережі з’явилось відео датоване 1993 роком, на якому людина схожа на Ляшка розповідає слідчому про свій гомосексуальний зв'язок з високопоставленим чиновником. Сам Ляшко спростував достовірність запису у письмовій заяві, назвавши її «фальшивкою», сфабрикованою завдяки «технічному прогресу» і «чудесам» монтажу.

Нагадаємо, нещодавно депутатки від КПУ назвали Ляшка «гомосексуалістом» у стінах ВРУ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти