208

Травесті-артист зі Львова заперечив звинувачення Ірини Білик


Михайло Павлюк дав коментар порталу Viva.ua з приводу звинувачень Ірини Білик.

Травесті-артист зі Львова заперечив звинувачення Ірини Білик

Артист, який часто виступає у образі травесті-діви Dita Kaprizzz заперечив усі звинувачення Ірини Білик, раніше оприлюднені у ЗМІ.

«У словах Ірини Миколаївни немає ні слова правди. По-перше, ніяких спроб зриву концерту в Одесі, а також будь-яких інших концертів з мого боку не було. Я, нікуди не виїжджав на той момент зі Львова, всього лише попередив інших шанувальників про можливі провокації. Більш того, уточнив, що концерт все-таки відбудеться і попросив з розумінням поставитися до артистки, - стверджує Михайло. - По-друге, я не «трансвестит», а артист, який, до того ж, ніколи не копіює Ірину Білик на сцені, а створює образ власного персонажа».

Михайла Павлюка також здивували відверто трансфобні вислови Білик, яку часто називають гей-іконою і яка не раз виступала у гей-клубах:

«Моє сценічне перевтілення носить творчий характер, це робота», - каже чоловік, додаючи, що йому неприємне таке ставлення співачки до травесті, а також до трансвеститів.

«Багато хто з них є давніми та щирими шанувальниками артистки, для яких вона безліч разів виступала з концертами в клубах, де вони відпочивають і проводять свій вільний час», - сказав Михайло Павлюк.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти