245

Джордж Буш-молодший закликав африканців боротись з ВІЛ, тому що люди «вмирають від тавра ганьби»


43-й американський президент закликав лідерів африканських країн робити більше для боротьби з ВІЛ на саміті глав держав Африки у Вашингтоні.

Джордж Буш-молодший закликав африканців боротись з ВІЛ, тому що люди «вмирають від тавра ганьби»

«Люди вмирають від тавра ганьби! Є дуже багато людей, які не лікуються, тому що вони - жертви несправедливого осуду», - сказав колишній американський президент вчора.

Колишнього американського президента особливо непокоять хворі на ВІЛ жінки. Цікаво, що республіканець Буш-мол. приділив боротьбі з ВІЛ в Африці більшу частину свого часу на посаді. Його адміністрація направила в Африку понад $ 15 млрд., щоб запобігти розповсюдженню ВІЛ.

Під час свого виступу на Міжнародній конференції з питань ВІЛ/СНІДу попередник Буша-молодшого -  42-й президент США Білл Клінтон заявив, що гомофобні закони в Африці і у всьому світі підірвали боротьбу з ВІЛ.

«Ми маємо подвоїти наші зусилля у боротьбі із стигмою і забобонами», - сказав колишній керманич США демократ Клінтон.

В якості президента Джордж Буш-мол. у 2004 році схвалив конституційну поправку, за якою одностатеві шлюби були заборонені.

Барак Обама став першим чинним президентом США, який підтримав рівність шлюбу для всіх.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти