137

Обама не виділив питанням прав ЛГБТ значного місця на саміті США-Африка


Барак Обама у своєму заключному слові для африканських лідерів на саміті, який завершився в середу, не сказав безпосередньо про утиски ЛГБТ в цих країнах.

Обама не виділив питанням прав ЛГБТ значного місця на саміті США-Африка

«Деякі африканські країни роблять вражаючий прогрес. Але ми бачимо тривожні обмеження універсальних прав», - сказав американський лідер.

«Сьогодні була можливість підкреслити важливість верховенства закону, відкритих і підзвітних владних інституцій, сильного громадянського суспільства і захисту прав людей для всіх громадян і всіх громад», - сказав Обама.

44-й президент США відзначив, що в африканських країнах, де права людей є відносно захищеними, є проблемні регіони. В цьому ж контексті Обама відзначив, що «це стосуться і США».

Під час саміту було зафіксовано, як президент США сказав про необхідність дотримання рівних прав для людей, незалежно від їх раси, віросповідання, сексуальної орієнтації тощо.

На саміт у Вашингтон приїхало близько 50 керманичів африканських країн. Гомосексуальність залишається поза законом у понад 30 країнах Африки. В деяких регіонах гомосексуальні статеві акти передбачають застосування смертної кари.

Нагадаємо, що організації Human Rights Campaign і Human Rights First закликали американського лідера перед початком саміту підняти питання прав ЛГБТ в Африці.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти