277

Джеймс Франко знову зіграє гея, але тепер «колишнього гея»


Відомий голлівудський актор, номінант на премію «Оскар» Джеймс Франко продемонстрував своє перше фото зі зйомок в новому фільмі, який присвячений життю скандального Майкла Глатца, який став відомим після того як він нібито «змінив» орієнтацію з гомосексуальної на гетеросексуальну.

Джеймс Франко знову зіграє гея, але тепер «колишнього гея»

Джеймс Франко виклав фото зі зйомок на своїй сторінці у Instagram. Біографічний фільм присвячений «екс-гею» називатиметься «Майкл».

Франко грає у новому фільмі Майкла Глатца – американця, співзасновника журналу Young Gay America, колишнього борця за права геїв. Його персона отримала розголос після того, як він заявив, що більше не є геєм і засуджує гомосексуальність.

У новому фільмі «Майкл» також гратимуть відкритий гей Закарі Квінто, який зображатиме бойфренда головного героя і Емма Робертс, якій дістанеться роль дівчини, в яку закохався «екс-гей» Глатц після «зміни» сексорієнтації.

Цікаво, що це не перша роль Франко у фільмі на гей-тематику. До цього він неодноразово зображав геїв на екрані.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти