180

Автор саундтреку до «Бандитського Петербургу» підтримує геїв


Російський композитор білоруського походження Ігор Корнелюк сказав в інтерв’ю Piter.TV, як він ставиться до людей гомосексуальної орієнтації.

Автор саундтреку до «Бандитського Петербургу» підтримує геїв

«Я вважаю, що всі люди є брати, всі люди рівні. Я ніколи не буду по відношенню до людей, несхожих на мене, вести себе якось агресивно», - сказав російський композитор і співак.

Цікаво, що Корнелюк в цьому ж інтерв’ю гомофобно обмовився, що він не належить до гей-спільноти: «Я ніколи не був, не є і надіюсь не буду представником ніяких сексуальних меншин».

Ігор Корнелюк протягом декількох десятиліть живе і працює в Санкт-Петербурзі. 

Нагадаємо, що в День ВДВ в Санкт-Петербурзі була проведена одинична акція ЛГБТ-активіста Кіріла Калугіна, якого затримали правоохоронці. Як повідомляє Газета.ru, Калугін вже оскаржив дії поліції по розгону пікету в День ВДВ, направивши заяву в Дзержинський районний суд.

11 серпня в Санкт-Петербурзі відбулась акція "За нормальну Росію". В результаті поліція затримала координатора руху "Альянс гетеросексуалів за рівноправність ЛГБТ" Наталью Цимбалову, на яку був складений протокол згідно статті 20.2 частини 5 Кодексу про адміністративні правопорушення РФ. Цимбалову згодом відпустили, про що вона повідомила у Facebook.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти