229

Новообраний митрополит Онуфрій проти одностатевих шлюбів, евтаназії і абортів


Онуфрій (Березовський), якого 13 серпня призначили Митрополитом Київським і всієї України Української православної церкви Московського патріархату, ставиться негативно до питання євроінтеграції і рівних прав для гомосексуальних людей.

Новообраний митрополит Онуфрій проти одностатевих шлюбів, евтаназії і абортів

Про це повідомляє портал LGBTУКРАИНА з посиланням на інтерв’ю Онуфрія датоване 18 червням.

На думку Онуфрія Європа показує негативний приклад: «Ми чверть століття після богоборчих гонінь з убогим, бідуючим народом відроджуємо на нашій землі віру Христову і зміцнюємо Церкву Його, а Європа показує нам вже конкретний приклад життя без Христа. Там не звертають увагу на заповіді Господа, на Його заборони. Навпаки, там все більш заохочується вседозволеність, згідно якої життя освячується не законом Божим, а бажаннями людськими. Але це неправильний шлях. На жаль, не всі бажання людини святі».

Новопризначений Митрополит вважає, що «Бог благословив у шлюбі чоловіка і жінку, Адама і Єву. Не двох Адамів, не двох Єв. Але Адамові і Єві сказав: "Плодіться і розмножуйтесь". А зараз вводять закони, які Бог засуджує, - це одностатеві шлюби».

Онуфрій також незадоволений тим, що є пропозиції легалізації евтаназії і дозволені аборти.

Цікаво, що Онуфрій 11 липня минулого року отримав в Кремлі Орден Дружби.

Нагадаємо, що в червні предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет сказав, що одностатеві шлюби – це спекуляція проти ЄС.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти