106

Проти гей-параду в Празі збираються протестувати консерватори і екстремісти


Проти параду гордості ЛГБТ, який заплановано провести в суботу, 16 серпня в столиці Чеської республіки, виступає консервативна націоналістична політична сила «NE Bruselu – Národní demokracie».

Проти гей-параду в Празі збираються протестувати консерватори і екстремісти

Prague Pride на своєму офіційному сайті вони називають фестивалем збоченців.

Глава «NE Bruselu – Národní demokracie» Адам Бартош в прес-релізі повідомляє, що Prague Pride є політично заангажованим, сприяє розпаду традиційної сім'ї і захищає права тих, хто завжди вважався збоченцями. Самих гомосексуалів, за його власною заявою, він не засуджує. «Гомосексуальність, як і будь-яка інша хвороба, повинна лікуватися, в цьому я всіх гомосексуалів підтримую», - додав Бартош.

Бартош не знає про те, що 17 травня 1990 року гомосексуальність була виключена з Міжнародного класифікатора хвороб ВООЗ.

Консерватори і радикали планують закликати на допомогу св. Вацлава прямо на Вацлавській площі, звідки представники ЛГБТ і їх друзі почнуть свій похід. У списку дозволених зібрань, який складає мерія, їх акція не значиться. За порядком під час параду гордості стежитимуть кілька сотень поліцейських, пишуть České noviny.

Нагадаємо, що парад гордості в Празі розпочнеться 16 серпня о 12:00 на Вацлавській площі.

Джерело: 420on.cz

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти