109

Гей-парад під час Prague Pride відвідало близько 17 тис. осіб


Цього року на празький гей-парад Prague Pride прийшло від 15 000 до 17 000 осіб. За словами самих учасників, цього року парад гордості був менш екстравагантним і більш спокійним.

Гей-парад під час Prague Pride відвідало близько 17 тис. осіб

Зупинити парад геїв, лесбійок і транссексуалів, який в суботу, 16 серпня, розпочався на Вацлавській площі і скінчився на Летні, намагалися противники гомосексуальних стосунків. 15 з них були затримані поліцією. Одночасно з гей-парадом в Празі відбувся парад Молодих християнських демократів (Mladé křesťanské demokraty), пише газета Metro.

З допомогою «параду гордості» організатори хотіли, головним чином, привернути увагу до проблем гомосексуалів в 76 країнах світу і до розповсюдження ВІЛ. Багато хто ніс в руках карикатури з зображенням Володимира Путіна.

У порівнянні з минулим роком, значно менше людей прийшло в карнавальних костюмах. Безліч людей, що взяли участь в Prague Pride, були гетеросексуальної орієнтації. Вони протестували проти гомофобії. Попереду йшли близько 30 працівників Американського посольства.

Також в параді гордості взяли участь і українські ЛГБТ-активісти. 

Джерело: 420on.cz/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти