245

Красень Джеймс Нортон зіграє художника-гея в новій драмі від ВВС


Британський актор Джеймс Нортон погодився зіграти роль художника Дункана Гранта в новій драмі, яка розкаже про письменників і художників Блумсберійського гуртка.

Красень Джеймс Нортон зіграє художника-гея в новій драмі від ВВС

Дункан Грант, який кохав чоловіків, в тому числі економіста Джона Мейнерда Кейнса і ліберального політика Артура Гобхауза, - є одним з найкращих британських митців 20 сторіччя.

Драма «Life In Squares» для ВВС дослідить стосунки між членами Блумсберійського гуртка, в тому числі мова йтиме про видатну письменницю Вірджинію Вулф і її сестру Ванессу Белл. Цікаво, що Грант для прикриття жив із Ванессою Белл і навіть став з нею батьком їх єдиної доньки, але протягом усього їх спільного життя цікавився чоловіками.

29-річний Джеймс Нортон, найбільш відомий за його грою у серіалах "Happy Valley" і "Death Comes to Pemberley", гратиме художника-гея в драмі, яка складатиметься з трьох частин. Період, який буде охоплено у фільмі: від смерті королеви Вікторії до початку Другої світової війни.

Драму розпочнуть знімати наприкінці цього літа.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти