576

В Москві офіційно взяли шлюб дві наречені, одна з яких транссексуалка


В Москві днями офіційно зареєстрували союз незвичайної пари.

В Москві офіційно взяли шлюб дві наречені, одна з яких транссексуалка

Один з наречених - транссексуал, яка не бажає проходити операцію зі зміни статі, 23-річний Дмитро Кожухов, відомий в соцмережах як Аліна Девіс.

Коли подавали заяву на реєстрацію шлюбу проблем не було, але коли став наближатися день одруження начальник РАГСу подзвонила і попередила, щоб вони ні в якому разі не прийшли обоє в сукнях. Про це на своїй сторінці у ВКонтакте розповіла Аліна Девіс: «Начальниця РАГСу звеліла нам передати, щоб ми не"прийшли випадково обидвоє в сукнях ", бо" шлюб укладається в Росії між чоловіком і жінкою і ніяк інакше ", погрожувала не пустити нас на поріг в такому вигляді. Коли я дзвонила їй, вона погрожувала мені адміністративною відповідальністю, говорила щось про образу почуттів віруючих і так далі (хоча ми ж йшли не до церкви!)».

"Під тиском з боку журналістів начальниці довелося здатися", - пояснила Девіс той факт, що пару після тривалої обструкції все ж розписали.

Джерело: kp.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти