280

Травесті-діва Монро сказала, що Київ перетворився в толерантну столицю


Монро вважає, що Україну може на майбутньому «Євробаченні» представити артист нетрадиційної подачі, якщо номер буде «якісним, створеним за всіма канонами американської музики».

Травесті-діва Монро сказала, що Київ перетворився в толерантну столицю

«Київ перетворюється на толерантну столицю. На людей все менше і менше звертають увагу через незвичайну зовнішність або поведінку. У центрі Києва все спокійніше і надійніше переміщатися в тому образі, який тобі хочеться. У центрі багатьох великих українських міст», - сказала травесті-діва Монро в інтерв’ю порталу Ivona.

Монро також повідомила, що знає імена геїв і лесбійок у політиці, але не назве їх, тому що це «особиста справа кожного».

Артистка сказала, що мріє одного дня прокинутись, коли всі, хто приховує свою сексуальну орієнтацію, зроблять камін-аут.

«А для тих, хто ще сумнівається, я б хотіла зазначити, що геями і лесбійками не стають, - ними народжуються. Але є і такі люди, які просто хочуть випробувати все», - вважає Монро.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти