323

Ані Лорак «прорвало» висловити громадянську позицію і підтримати гомосексуалів


Співачка Ані Лорак, яка останнім часом потрапила під шквал критики через своє приязне ставлення до Росії, тамтешнього шоу-бізнесу і виступи на території окупанта, висловала свою позицію щодо подій в Україні і її місця в цьому конфлікті.

Ані Лорак «прорвало» висловити громадянську позицію і підтримати гомосексуалів

Кароліна опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук розлогий лист, де повідомила, що її ім’я цинічно використовується «з метою брудних ігор».

«Я зробила свій вибір - нести любов людям через музику. Це завжди було і буде моїм вибором: служити людям своєю творчістю. Коли я на сцені, мене з глядачами об'єднує музика і любов. Коли я співаю, я співаю для всіх і не ділю своїх глядачів за національністю та релігією, кольором шкіри або сексуальною орієнтацією», - сказала Лорак, підтримавши таким чином своїх фанів гомосексуальної орієнтації.

35-річна Народна артистка України вважає, що «ніхто не має права диктувати» їй, яким чином любити і підтримувати свою країну: «Свій вклад у справу миру, злагоди та підтримки українських громадян я роблю не під телекамери, а так, як вважаю за потрібне і гідним».

Свій лист артистка опублікувала трьома мовами: українською, російською і англійською.

Нагадаємо, що вчора хакери на добу зламали офіційний сайт Ані Лорак, де з’явилась картинка з надписом «FUCK YOU PUTIN».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти