172

Антон Польський висловився щодо того, чому в Росії не люблять геїв і чим важлива тема сексуальності в місті


Російський активіст, художник, дизайнер, автор маніфесту «Москва-2020», організатор марафону міських дій «Роби сам», Антон Польський в інтерв’ю порталу «Вільна трибуна» розповів чим важлива тема сексуальності в міському середовищі.

Антон Польський висловився щодо того, чому в Росії не люблять геїв і чим важлива тема сексуальності в місті

Громадський і культурний діяч сказав, що на даний момент в колі його інтересів «тема сексуальності в міському середовищі, яким чином вона проявляється, де люди знайомляться, яким чином вони проявляють свою сексуальність, наскільки вони толерантно ставляться до інших і чому».

«Нетолерантність щодо геїв трапляється тільки тому, що вони геї, або тому, що вони взагалі проти будь-якої сексуальності, або проти того, щоб чоловік виступав об'єктом?», - риторично запитав Польський.

Він вважає, що проблема в тому, що традиційно чоловік виступає в якості суб’єкта і не прийнято, аби він був в якості об’єкта сексуальних стосунків: «Чоловік завжди виступає суб'єктом, навіть в сфері гетеросексуальних стосунків. Якщо ми подивимося на журнали, там виключно жінка сприймається як об'єкт, і це те, з чим потрібно працювати. І працюючи з цим, можна багато чого змінити в суспільстві».

Антон Польський виступає за «створення інфраструктури для сексу, для сексу в публічному просторі. Є місця в місті, де це можна було б робити й такі місця потрібно маркувати».

На думку громадського активіста, який в 2010 році створив першу велосипедну карту Москви Use/Less «міське середовище- це не про те, як на ровері покататися, а в кінцевому рахунку, як задовольнити свій основний інстинкт».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти