2944

У Києві мисливці на педофілів спіймали неповнолітнього гея і познущались з нього на камеру


13 серпня у соціальній мережі ВКонтакте з’явилось відео під назвою «Спіймали гея з Дарниці», на якому зафіксовано знущання невідомих хлопців над неповнолітнім, який прийшов на гомосексуальне побачення.

У Києві мисливці на педофілів спіймали неповнолітнього гея і познущались з нього на камеру

Відео опубліковане від імені Романа Лисового 1996 року народження, який охоче відгукнувся на наш запит і розповів деталі. Він підтвердив, що зйомка «перевиховання» неповнолітнього гея дійсно відбулась у Києві, а він був одним з тих, хто знущався над хлопцем.

Роман Лисовий розповів, що «в прямому сенсі відбиваємо у них до цього бажання. Пі**ра ми зловили тільки одного, а так ми взагалі педофілів ловимо».

«Це був просто пі**р .. Ми думали, що педофіл буде, але виявився просто гей, неповнолітній, тому ми його особливо не чіпали», - написав Роман.

Роман Лисовий розповів, що для того, аби знайти педофілів чи геїв, вони використовують фейкову сторінку у ВКонтакте, з якої підписуються у групи гей-знайомств. 18-річний мисливець на педофілів розповів, що ті, хто пишуть і потрапляють у пастку знають, що «наживці» 15 років.

З приводу знущання над 16-річним Іваном, якого хлопці спіймали на Дарниці, Роман розповів, що вони його «пару разів стукнули, просто поговорили».

«Може він переосмислить своє життя, йому 16 років лише», - написав Роман Лисовий 1996 року народження.

Цікаво, що хлопець відхрестився від відео нападу на гей-клуб «Помада», написавши, що вони таким не займаються.

Роман також сказав, що він жалкує про те, що російського мисливця на педофілів і геїв Максима Марцинкевича (відомого як "Тесак") засудили до 5 років ув'язнення в колонії суворого режиму.

Інший співучасник угрупування, «права рука главаря» Філіп Київський 1997 року народження, написав, що неповнолітнього Івана, який прийшов на перше побачення, вони «допитали, трохи побили .. і потім відпустили».


Філіп сказав, що у ВКонтакте більше немає відео їх пошуку педофілів, так як нещодавно хтось з їх оточення поскаржився на них в правоохоронні органи.

16-річний Іван М., з якого познущались на відео, видалив свою сторінку у ВКонтакте.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти