93

У Пітері проведуть фестиваль з метою боротьби з ксенофобією, расизмом, сексизмом та гомофобією.


Правозахисна ЛГБТ-організація «Вихід» запланувала на вересень проведення у Санкт-Петербурзі «КвірФесту». Про це повідомляє портал «Собака.ru».

У Пітері проведуть фестиваль з метою боротьби з ксенофобією, расизмом, сексизмом та гомофобією.

У Петербурзі відбудеться культурно-просвітницький міжнародний ЛГБТ-фестиваль «КвірФест». Ключова тема цього року - мистецтво різних груп людей, які не бояться бути «іншими».

На різних майданчиках міста художники «Маніфести-10» (європейської бієнале сучасного мистецтва) та куратори російських і зарубіжних квір-проектів проведуть дискусії, лекції та майстер-класи про виховання толерантності у дітей, самоідентичність та ранньорадянську гомосексуальну субкультуру.

Також на фестивалі відбудеться перформанс «Ми чоловіки», який проведе танцювальна студія IDAN SHARABI з Ізраїлю. Крім того, в рамках «КвірФесту» презентують фотовиставку Тетяни Виноградової, а на закритті заплановано виступ шведської співачки Дженні Вілсон.

Захід відбудеться з 18 по 28 вересня.

Джерело: www.sobaka.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти