260

Гей-активіст з Росії планує щодня виходити на пікет до Білого дому у Вашингтоні


Активіст ЛГБТ-руху Андрій Насонов просить політичного притулку в США після побиття під час спроби провести гей-пікет у Воронежі. На даний момент він мешкає у Вашингтоні.

Гей-активіст з Росії планує щодня виходити на пікет до Білого дому у Вашингтоні

Насонов працює в міжнародній організації з захисту прав людини Spectrum Human Rights. 

Основною метою своїх щоденних пікетів активіст називає інформування жителів США про ситуацію з правами людини в Росії. Насонов вважає питання відстоювання прав ЛГБТ актуальним, незважаючи на загострення ситуації з агресією Росії щодо України: «Мені здається, говорити про це зараз дуже важливо. У той час, поки весь світ пильно стежить за глобальними геополітичними подіями, решта проблеми не зникають, не стають менш гострими».

Свою акцію гей-активіст оголосив безстроковою і має намір виходити на пікети «хоча б до того моменту, поки не отримає офіційного дозволу на роботу».

ЛГБТ-активіст полишив Росію 2 липня. Напад на Насонова відбувся 20 січня під час акції проти закону про так звану "пропаганду гомосексуалізму" у Воронежі.

Джерело: gorod48.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти