293

Автор пісні «Підарасія» увійшов в цикл «іменитих ровесників незалежної України» за версією Громадського ТБ


Репер ЯрмаК, який став відомим після того як зняв кліп на свою гомофобну пісню «Підарасія» розповів Громадському ТБ, як він любить Україну.

Автор пісні «Підарасія» увійшов в цикл «іменитих ровесників незалежної України» за версією Громадського ТБ

Громадське ТБ піарить гомофобів. Репер Олександр ЯрмаК, якому виповниться 23 роки в жовтні, дав інтерв’ю для Громадського ТБ і їх «циклу портретів іменитих ровесників незалежної України».

ЯрмаК розповідає про «велику душу», яку він вклав у свою патріотичну пісню «22». Співак повідомив, що прийшов у музику «абсолютно випадково». Репер сказав також, що «він став відомим з найпершого кліпу, який він виклав на YouTube». Мова йде про кліп на пісню «Підарасія», який на сьогоднішній день має на відеохостингу понад 6 млн. переглядів. Цікаво, що ЯрмаК у інтерв’ю не хизується назвою пісні, яка принесла йому «славу».

Патріот ЯрмаК мріє працювати в Нью-Йорку і отримати Grammy. Нині співак, як повідомляє Громадське ТБ, дає безкоштовні концерти у зоні АТО.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти