240

Відкрита лесбійка вперше стала королевою краси в Ірландії


«Роза Тралі» - один з найстаріших конкурсів краси в Ірландії. У ньому беруть участь дівчата з усіх куточків світу - від Еміратів до Австралії. Цього року фінал змагання привернув небувалу увагу публіки, так як переможниця не приховувала своєї гомосексуальної орієнтації.

Відкрита лесбійка вперше стала королевою краси в Ірландії

Народжена в Бостоні 27-річна Марія Волш перемогла в найстарішому ірландському конкурсі краси «Роза Тралі». Її перемога викликала чималий резонанс в католицькій Ірландії.

В інтерв'ю газеті The Irish Sun Уолш розповіла про своє особисте життя. «Мої друзі і члени сім'ї завжди підтримували мене. Для батьків завжди було головним, щоб їхні діти були здоровими і щасливими. Я жодним чином не соромлюся своєї орієнтації. Бути лесбійкою для мене нормально і природно», - заявила вона.

Марія отримала колосальну підтримку в соціальних мережах за свою хоробрість. ЛГБТ-спільнота Ірландії вважає її надихаючим прикладом для тих, хто боїться відкрито говорити про свою гомосексуальну орієнтацію.

Організатори конкурсу краси «Роза Тралі» теж раді перемозі міс Волш: вона привернула додаткову увагу ЗМІ та публіки до змагання. 

Конкурс проходив з 14 по 18 серпня.

Нагадаємо, що нещодавно переможниця конкурсу "Міс Іспанія" зробила камін-аут як лесбійка.

Джерело: www.woman.ru/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти