176

Російська ЛГБТ-активістка розповіла, що їй погрожують за підтримку України


24 серпня в День Незалежності України російська ЛГБТ-активістка і громадська діячка Наталія Цимбалова разом з побратимами з коаліції «Демократичний Петербург» вийшла на вулицю Малу Садову з українським прапором і транспарантом «Петербург вітає Україну з Днем Незалежності».

Російська ЛГБТ-активістка розповіла, що їй погрожують за підтримку України

Навколо Наталії зібрався агресивний натовп, у неї вирвали плакат "Петербург вітає Україну з Днем Незалежності", обсипали її образами. Потім почалася атака "тролів" в соцмережах. Погрожують не тільки Наталі - листи прийшли навіть тим, хто дружить в мережі "ВКонтакте" з її мамою.

Про цю ситуації Наталія детально розповіла в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Цимбалова вважає, що «технологія маніпуляції і пропаганди», яка була відпрацьована російською владою на ЛГБТ ще півтора роки назад, тепер застосовується по відношенню до України. Наталя нагадала, що це не вперше вона виступила на підтримку України. В грудні минулого року нею була організована акція за Євромайдан.

Активістка тверезо сприймає ситуацію і розуміє, що її акції на жаль не мають такого впливу на громадськість як раніше: «У мене дуже похмурі відчуття від того, що зараз відбувається. Висновок такий, що ми програли. Те, що ми продовжуємо далі боротися, це для себе, скоріше, для наших однодумців. Б'юся, тому що б'юся, як казав один із мушкетерів, просто тому, що не можна мовчати. Вже зрозуміло, що наші акції - це голос, того хто кличе в пустелі, і навряд чи на щось вплинуть».

Але незважаючи на увесь негатив, який пережила Цимбалова від зустрічі з зазомбованими пропутінськими опонентами, вона з радістю згадує тих, хто не побоявся її підтримати і підходив до неї під час акції. ЛГБТ-активістка повідомила, що в інтернеті її оголосили головною «укрфашисткою Петербургу».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти