274

Футбольний репортер зробив камін-аут як гей


Кореспондент Sky Sports Марк МакАдам зізнався у гомосексуальній орієнтації, сказавши, що він боровся із своєю сексуальною ідентичністю протягом багатьох років і вважає, що гей-футболісти не роблять камін-аут, тому що бояться цього.

Футбольний репортер зробив камін-аут як гей

МакАдам зробив камін-аут для останнього випуску журналу Gay Times і повідомив, що не знає, як громадськість відреагує на це.

Будучи кореспондентом Sky Sports протягом семи років, МакАдам сказав: «Я не знаю жодного іншого відкритого гей-репортера».

«Я боровся зі своєю сексуальністю протягом багатьох років», - сказав він, обговорюючи те, як сильно з нього знущались в школі, в тому числі застосовуючи фізичне насильство.

«Тільки гомосексуальні люди можуть зрозуміти, через яку травму проходить людина, яка приймає свою сексуальну орієнтацію», - додав МакАдам.

Футбольний репортер зазначив, що гей-футболісти не роблять камін-аут через страх втратити роботу.

Марк МакАдам розповів, що існує чітка межа між його роботою і сексуальною орієнтацією, повідомивши, що він любить футбол так само як будь-який гетеросексуальний хлопець.

Повністю інтерв’ю доступне в останньому виданні Gay Times.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти