184

Українофобного російського ЛГБТ-активіста Алексєєва облили зеленкою


Сьогодні вранці в Костромі на залізничному вокзалі двоє невідомих побили і облили зеленкою ЛГБТ-активіста Ніколая Алексєєва. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Українофобного російського ЛГБТ-активіста Алексєєва облили зеленкою

Як передає кореспондент «Радіо Свобода» Ольга Вахонічева, Ніколай Алексєєв і гей-активіст Кіріл Непомнящий сьогодні прибули в Кострому для участі в судових засіданнях в Костромському обласному суді.

Ось уже два роки гей-провокатор Алексєєв оскаржує в судах всіх рівнів заборони мерії на проведення гей-прайдів, ЛГБТ-мітингів і пікетів.

"Про наш приїзд в Кострому не знав ніхто, окрім представників міської адміністрації. Цей приїзд ніяк публічно не афішувався. Але, пам'ятаючи минулі приїзди в це місто, я був готовий до того, що такий напад може відбутися", - написав в Твіттері Ніколай Алексєєв.

Після події він звернувся із заявою в поліцію, яка почала розслідування ситуації. Це не перший напад на Алексєєва у Костромі. Торік на вокзалі на Алексєєва так само було скоєно напад. Невідомі в масках ударили його по голові.

Алексєєв відомий своєю українофобною позицією. Постійно критикував Євромайдан і нову українську владу.

Джерело: www.svoboda.org/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти