388

Олександр Невзоров назвав геїв інвалідами


В ексклюзивному інтерв'ю каналу Piter.TV Олександр Невзоров сказав що не розуміє, як можна знущатися над гееями. Телеведучий вважає, що це все одно, що глумитися над інвалідами.

Олександр Невзоров назвав геїв інвалідами

Коли я за них вступають, я вступаю тільки тому, що я розумію, що я маю справу з величезним нещастям. Безумовно. Це той самий паралельний перенос генів, який забезпечує невірний вибір статевого партнера ", - розповідає режисер і публіцист.

Взагалі, на думку телеведучого нашумілої передачі "600 секунд", знущатися над геями також підло, як цинічно відгукуватися про будь інвалідності.

"Це все одно, що сміятися, блін, над безногим або травити безногого, що він інвалід. Це також нерозумно і підло, як, скажімо, знущання над будь якою інвалідністю", - заявляє Невзоров.

Ще одне питання, яке хвилює не тільки Олександра Глебовича, а й багатьох росіян - чи можна їм віддавати дітей на виховання в сім'ї. "Коли це питання виникає, я відповідаю, що можна. Але потрібно диференціювати. Я б в сім'ї, що складаються тільки з двох чоловіків, віддавав би тільки дівчаток".

Джерело: Piter.TV

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти