92

Як Володимир Путін йде шляхом Адольфа Гітлера


«Слово і Діло» спробувало систематизували ознаки та критерії схожості між Володимиром Путіним та Адольфом Гітлером. Особливу увагу заслуговує сьомий пункт.

Як Володимир Путін йде шляхом Адольфа Гітлера

Спершу світ дещо ніяковів, коли нещодавно, поодинокі інтелектуали взялися порівнювати нинішнього президента Росії та фюрера нацистської Німеччини, хоча за останній рік ця аналогія напрошувалася постійно сама по собі.

Зараз уже ніхто не вбачає нічого крамольного у колажі Володимира Путіна з вусами у стилі Адольфа Гітлера. Але разом з тим, мало-хто систематизував ознаки та критерії схожості.

«Слово і Діло» спробувало це зробити як за хронологією подій, так і за аналітикою ситуації у першій половині ХХ століття і зараз. 

Хто знає, можливо факт такого порівняння сьогодні є знаковим, адже саме в цей день, 1 вересня 2014 року минає рівно 75 років з дня початку Другої світової війни.

«Слово і Діло» - некомерційний суспільно-політичний проект, який з’явився у мережі Інтернет у 2011. Його завданням є збір обіцянок, заяв політиків, посадовців, громадських діячів та подальше формування рейтингів їх відповідальності у співвідношенні виконаних обіцянок та їх загальної кількості.

Джерело: slovoidilo.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти