587

Аксьонов заявив, що «нетрадиційні шлюби і рухи» не матимуть місця в окупованому Криму


Сьогодні на засіданні окупаційного уряду в.о. глави республіки Крим Сергій Аксьонов повідомив, що «нетрадиційні шлюби і руху не отримають в Криму ніякої підтримки». Про це повідомляє «КРИМінформ».

Аксьонов заявив, що «нетрадиційні шлюби і рухи» не матимуть місця в окупованому Криму

Аксьонов згадав про людей гомосексуальної орієнтації у зв’язку з затвердженням концепції демографічного розвитку республіки до 2025 року.

"Якщо такі люди / нетрадиційної сексуальної орієнтації / вийдуть на вулиці, то відразу відреагує на це поліція і самооборона. Ці люди ніколи не будуть проводити заходи в Криму, я це гарантую", - заявив Аксьонов.

Свої гомофобні вислови Аксьонов пов’язав зі складною демографічною ситуацією на півострові.

За офіційними даними, чисельність населення Криму на початок 2014 року склала 1,97 мільйона осіб, з них 62,7 відсотка - міське населення.

Нагадаємо, що раніше українофобний російський гей-активіст Ніколай Алексєєв намагався влаштувати "гей-парад" в окупованому Криму, але йому відмовили нові сімферопольські власті. Також у Крим з робочим візитом навідувалась депутатка Держдуми і авторка сумнозвісного закону про заборону "гей-пропаганди" Єлєна Мізуліна.

Джерело: www.c-inform.info/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти