148

Росія погодилась брати участь у наступному «Євробаченні» і відклала проведення свого альтернативного конкурсу


Російська служба новин повідомила, що в РФ відклали проведення лояльного до традиційних сімейних цінностей «Інтербачення» через «політичну ситуацію».

Росія погодилась брати участь у наступному «Євробаченні» і відклала проведення свого альтернативного конкурсу

Російська відповідь «Євробаченню» мала стартувати в жовтні.

«Цього разу через політичну ситуацію все переноситься, орієнтовно на весну. Зараз вирішуються ці питання», - сказав один із організаторів «Інтербачення», продюсер Віктор Дробиш.

Після перемоги Кончіти Вюрст на «Євробаченні-2014» британський таблоїд Sun повідомив про відродження в Росії радянського пісенного конкурсу «Інтербачення».

Конкурс пісні мав стати шостим за ліком за всю історію його існування. Його планували провести в жовтні в Сочі - місті, що приймало Зимові Олімпійські ігри 2014 року. До кінця серпня про свою участь в «Інтербаченні» повідомили в КНР, Казахстані, Киргизії, Таджикистані, Узбекистані та Туркменії.

Цікаво, що конкурсанта від Росії визначили під час відбіркового туру в окупованому Криму у червні.

Росія вже підтвердила участь у конкурсі «Євробачення» 2015 року, який пройде у Відні, незважаючи на те, що Мілонов закликав бойкотувати «Євросодом-шоу». Ще один агресивний російський політик Жириновський після перемоги Кончіти Вюрст сказав, що ця подія є «кінцем Європи».

На даний момент вже 26 країн підтвердили свою готовність брати участь у конкурсі «Євробачення» 2015 року.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  


 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти