107

Монро попрощалась з Кримом через гомофобні заяви сепаратиста Аксьонова


Українська травесті-діва Монро прокоментувала заяву Сергія Аксьонова про те, що в Криму не місце людям з гомосексуальною орієнтацією.

Монро попрощалась з Кримом через гомофобні заяви сепаратиста Аксьонова

Монро вважає, що в заявах сепаратиста Аксьонова чітко лунав заклик до гей-спільноти перебиратись з півострова в Європу або не висуватися, тому що «міцні хлопці за три хвилини пояснять, якої орієнтації потрібно дотримуватися».

Травесті-діва повідомила, що на території Криму проживало близько 10 тис. представників ЛГБТ-спільноти.

«Прощавай Крим, я вдячна тобі за всі світанки і заходи сонця, за грушеві та персикові сади, за чайну троянду на схилах гір, за ласкаве Чорне море і розкішну смугляву засмагу на міцних ніжках, за бабусю, яка прищепила любов до літератури і кросвордів, за маму , яка народилася в твоїх краях! На жаль, нам більше не по дорозі, можливо в наступному житті, а може і ніколи ...! Обіймати не буду, боюсь неправильно зрозуміє твоє керівництво, навіщо тобі зайві проблеми!» - передає слова прощання Монро портал IVONA.

Нагадаємо, що нещодавно артистка сказала, що Київ перетворюється в «толерантну столицю».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти