145

ЛГБТ-активістка, яка в День Незалежності підтримала Україну в Петербурзі, покинула Росію назавжди


Російська громадська і ЛГБТ-активістка Наталія Цимбалова заявила, що покинула РФ назавжди. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

ЛГБТ-активістка, яка в День Незалежності підтримала Україну в Петербурзі, покинула Росію назавжди

Цимбалова написала, що її країну міг би врятувати російський Майдан, але в РФ немає «народу, який здатен на це».

«Вилізло назовні з темних смердючих нір усе наймерзенніше і гнійне, що було якийсь час приховано під легким нальотом цивілізаційної пилу. Бридкий і сморідний совок та російське рабство, падкість на офіційну брехню і схильність лизати дупу владі, а також - смертельно ненавидіти всіх несхожих, всіх, хто поза стадом і сміє чинити опір наступу нового варварства. Навколо нас відбувається тотальне розкладання і самознищення суспільства. Хтиве і п'янке самопожирання. Росія сьогодні нагадує труп, який стрімко розкладається, який вже обліпили черв'яки і мухи, які пожирають останні живі клітини організму. Ви бачили очі цих істот, які втратили людську подобу і кидалися на нас з лютою ненавистю в Петербурзі на Малій Садовій 24 серпня», - описала свої враження від пропутінської Росії Цимбалова.

Антипутінська активістка у своєму листі також закликала інших опозиційних діячів тікати з «Титаніка», який неминуче тоне».

«У мене немає більше ніяких моральних сил дивитися на те, як путінська сарана знищує країну», - заявила Цимбалова, яка наразі перебуває в Мадриді, де планує отримати політичний притулок.

Наталія Цимбалова проживала у Санкт-Петербурзі, де 24 серпня вийшла на акцію підтримки України з плакатом "Петербург вітає Україну з Днем Незалежності". Через декілька хвилин невідомі особи порвали її плакат і осипали жінку нецензурними висловами. Цимбалова працювала речницею у коаліції "Демократичний Петербург", координатором "Альянсу гетеросексуалів за рівноправність ЛГБТ" і волонтеркою ЛГБТ-кінофестивалю "Пліч-о-пліч".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти