201

Суд дозволив одностатеві шлюби в американських штатах Індіана і Вісконсін


Федеральний апеляційний суд в четвер оголосив заборони на одностатеві шлюби в штатах Індіана і Вісконсін неконституційними.

Суд дозволив одностатеві шлюби в американських штатах Індіана і Вісконсін

"Докази, наведені Індіаною і Вісконсіном на підтримку дискримінаційної практики, не просто абстрактні, вони абсолютно неправдоподібні", - заявили одностайно члени апеляційного суду. Наприклад, аргумент захисників заборони, ніби демократія вимагає зберегти традицію, якщо її підтримує більшість, суд відбив таким чином: "Меншини, чиї права були порушені демократичним процесом, можуть звернутися до суду. Це називається конституційною гарантією".  

Останнім часом заборони на одностатеві шлюбні союзи були визнані антиконституційними також у штатах Оклахома, Юта і Віргінія, але виконання цих рішень призупинено аж до остаточного вердикту Верховного суду. Те ж, мабуть, станеться з рішеннями по Індіані і Вісконсіну. Очікується, що найближчим часом й інші окружні суди висловляться про законність або незаконність заборони одностатевих шлюбів. Таким чином, підвищується ймовірність того, що питання про конституційність таких шлюбів у країні буде вирішене Верховним судом.

До цього тижня федеральні суди у двадцяти випадках поспіль оголошували заборони штатів на одностатеві шлюби або відмову визнавати такі шлюби, укладені в інших штатах, протизаконними. У середу цю череду перемог порушила постанова окружного суду у Луїзіані.

Джерело: www.svoboda.org/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти