144

Новою техдиректоркою США стала екс-глава секретного відділу Google і гендиректор ЛГБТ-компанії


Президент США призначив на посаду головного директора з технологій Меган Сміт, одну з колишніх керівниць відділу перспективних розробок Google X і колишню гендиректорку ЛГБТ-компанії PlanetOut.

Новою техдиректоркою США стала екс-глава секретного відділу Google і гендиректор ЛГБТ-компанії

Новим директором США по технологіями призначена Меган Сміт (Megan Smith). В якості головного технічного директора США Меган Сміт визначатиме політику та ініціативи в області інформаційних технологій з метою підвищення ефективності роботи всіх органів влади та покращення рівня життя американських громадян, говориться в повідомленні Білого дому.

Меган Сміт - колишня співробітниця корпорації Google. Сміт останнім часом працювала в Google X, відділі перспективних розробок, відповідальному за такі проекти, як окуляри доповненої реальності Google Glass і проект Wing. В Google X вона брала участь декількох проектах, включаючи Solve for X (рішення глобальних проблем) і Women Techmakers (робота жінок в технічних областях).

До приєднання до відділу Google X Сміт протягом дев'яти років займала в корпорації посаду віце-президента з розвитку нових напрямків. У період її керівництва Google придбала платформи Google Earth, Google Maps і Picasa. До цього Сміт була генеральним директором заснованої в 1995 р компанії PlanetOut, що займається підтримкою онлайнових ЛГБТ-спільнот.

Джерело: The Washington Post

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти