372

Гей-тітушка Юрій Григор’єв вільно відвідує гей-клуби Києва


Фотографія одного з учасників провокації проти Євромайдану і ЛГБТ-спільноти, який «засвітився» 10 січня цього року на прес-конференції в інформагентстві «Уніан», з’явилась у одній із спільнот популярного київського гей-клубу.

Гей-тітушка Юрій Григор’єв вільно відвідує гей-клуби Києва

Хлопець, який 10 січня 2014 року на прес-конференції проплачених гей-тітушок в інформагентстві «Уніан» називав себе Юрій Григор’єв (на фото справа), сфотографувався поряд з травесті-дівою Фрідою Бакс в одному з популярних закладів для геїв у Києві. Світлина була опублікована вчора у Facebook.

Нагадаємо, що 10 січня четверо так званих «активістів» з вигаданої ними «Ініціативної групи з захисту прав сексуальних меншин в Україні», серед яких був Григор’єв, розповідали про те, чому важливо під час Євромайдану провести показовий «гей-парад». Наступного дня на Бессарабській площі ці та інші проплачені «активісти ЛГБТ-руху» (названі потім «гей-тітушками») провели «гей-парад» з метою дискредитації Євромайдану і справжньої ЛГБТ-спільноти. За участь в акції пропонувалась винагорода від $ 150.

Тоді в наслідок швидкого реагування і адекватних коментарів щодо цієї провокації від справжніх активістів ЛГБТ-руху і заяви, яка була розміщена на сайті ВБО «Точка опори», вдалося мінімізувати ефект брехливого «параду за права ЛГБТ».

Нагадаємо, що тоді арт-директор найвідоміших гей-клубів Києва Костянтин Гнатенко повідомив Національному ЛГБТ-порталу України, що в його закладах «культурно попросили провокаторів піти».

Через декілька місяців після цієї події, коли Янукович втік з України і Майдан переміг, народним депутатом Москалем була оприлюднена інформація, згідно якої підготовкою фейкового «гей-параду» 11 січня займались тодішні співробітники СБУ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти