153

В Гамбії прийняли закон, що передбачає довічне ув’язнення для геїв


Гамбійський політик заявив, що в країні незабаром буде введений в дію гомофобний закон, що передбачає довічне ув’язнення для тих, хто винний у злочинах, пов’язаних з гомосексуальністю.

В Гамбії прийняли закон, що передбачає довічне ув’язнення для геїв

Закон був прийнятий Національними Зборами та вносить зміни до Кримінального кодексу, які передбачають довічне ув’язнення «при обтяжливих обставинах гомосексуальності».

Associated Press повідомляє, що законопроект містить норми, ідентичні до Закону боротьби з гомосексуальністю в Уганді, який був підписаний на початку цього року і скасований 1 серпня.

Відповідно до закону, боротьба з гомосексуальністю поширюється на тих, хто вже неодноразово був затриманий за одностатеві стосунки, а також людей, які живуть з ВІЛ або СНІДом.

Абдулі Боджан заявив, що законопроект був прийнятий Національною Асамблеєю минулого місяця. Наступним кроком до реалізації законодавчої ініціативи є її підписання президентом Гамбії Яя Джамме. Нагадаємо, що в лютому лідер Гамбії назвав геїв «паразитами», ставлення до яких має бути таким самим, як і до комарів, які є переносниками малярії.

Amnesty International стверджує, що законопроект стане причиною нагнітання «атмосфери страху» для гей-людей у Гамбії.

На даний момент одностатева сексуальна активність у Гамбії карається позбавленням волі на термін до 14 років.

Джерело: http://www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти