173

Гомоеротичні поштові марки користуються небувалим попитом у Фінляндії


Поштові марки з зображенням гей-малюнків видатного фінського художника Тома з Фінляндії користуються найбільшою популярністю за всю історію країни.

Гомоеротичні поштові марки користуються небувалим попитом у Фінляндії

Фінська поштова служба Itella анонсувала в квітні випуск лінії марок із зображеннями Тома з Фінляндії. Його роботи надихнули на стиль одягу Фредді Меркюрі і учасників гурту Village People.

Після того. як поштові марки надійшли у продаж вчора, служба повідомила, що отримала попередні замовлення з 178 країн і що ця лінія марок має найбільш попит в історії поштової служби у Фінляндії. Найбільше гей-марки зацікавили жителів Швеції, США, Великобританії і Франції.

«Ми вирішили помістити арт-роботи Тоуко Лааксонена (відомого під псевдонімом Том з Фінляндії) на марки. Він був добре відомим у всьому світі, а його роботи залишаються такими ж актуальними і обговорюваними, як і раніше. Це спрацювало краще, ніж ми очікували», - повідомив представник поштової служби.

Нагадаємо, що Том з Фінляндії (справжнє ім'я Тоуко Лааксонен) прожив 71 рік і помер у 1991 році. Своїми малюнками він серйозно влинув на гомосексуальну субкультуру ХХ сторіччя.

Джерело: http://www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти