105

Найбільша ЛГБТ-правозахисна організація світу закликала Обаму відреагувати на гомофобний закон Гамбії


Організація Human Rights Campaign виступила з різкою критикою гомофобного закону у Гамбії, який передбачає довічне ув’язнення за гомосексуальні стосунки.

Найбільша ЛГБТ-правозахисна організація світу закликала Обаму відреагувати на гомофобний закон Гамбії

Закон був прийнятий Національною Асамблеєю Гамбії минулого місяця і на даний момент для його реалізації потрібен лише підпис президента.

«Цим драконівським законам не місце в 21 сторіччі і США мають надіслати чіткий сигнал гамбійському керівництву в приватному чи публічному порядку, що вони не мають права зневажати своїх ЛГБТ-громадян», - повідомив директор HRC з глобальної взаємодії Тай Кобб.

Представник ЛГБТ-організації заявив, що адміністрація Барака Обами має переглянути дипломатичні відносини США з африканськими країнами, в яких є порушення прав ЛГБТ.

Цікаво, що президент Гамбії Яя Джамме ще у 2008 році обіцяв "жорстокіші закони проти ЛГБТ" ніж в Ірані і обіцяв усім ЛГБТ, які живуть в його країні "відрізати голову". Цього року він обіцяв боротись з ЛГБТ, як з комарами, які є розносниками малярії.

Нагадаємо, що в червні адміністрація Обами ввела санкції проти Уганди, де діяв гомофобний закон. Після цього 1 серпня Конституційний суд Уганди скасував його дію.

Джерело: http://www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти