853

Український філософ Сергій Дацюк похизувався гомофобією


У розлогому інтерв’ю для порталу «Главком» Сергій Дацюк, якого називають сучасним українським філософом, розповів, чому він відкидає ідеї мультикультуралізму і толерантності.

Український філософ Сергій Дацюк похизувався гомофобією

Дацюка непокоїть те, що мультикультуралізм «визнає право всіх культур на рівність».

«Яка може бути рівність у європейської культури і, скажімо, якоїсь африканської, яка ніколи не мала державності, солідаризму тощо. Це – дурниця. В них не може бути рівних прав», - заявляє Сергій Дацюк.

На думку філософа толерантність є обмеженою.

Свою гомофобію і зверхність Дацюк виправдовує «традиційними сімейними цінностями»: "Є речі, які походять з природних засад людини: вона народжується, в неї має бути сім'я, дім, захист. Коли мені кажуть, що ми маємо визнати гомосексуалізм як соціальну практику, я заявляю прямо, що не толерантний до цього. І це не гомофобія, це – захист гетеросексуальної культури та культури сім'ї, яка має чітку цивілізаційну функцію – продовження роду".

Окрім цього письменник вважає, що всім, хто підтримує ідею постмодернізму, толерантності і демократії, потрібно повідомляти, що вони «вороги України».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти