193

Геї не винні в тому, що в американській армії ґвалтують чоловіків


Згідно даних Пентагону, близько 38 чоловіків кожного дня зазнають сексуального насилля в американській армії.

Геї не винні в тому, що в американській армії ґвалтують чоловіків

Психолог Джеймс Асбранд, який працює в клініці для ветеранів з посттравматичними стресовими розладами в Солт-Лейк-Сіті, вважає, що сексуальна орієнтація не лежить в основі поширення сексуального насилля серед чоловіків у збройних силах США.

В інтерв’ю виданню GQ психолог Джеймс Асбранд повідомив, що це «міф, що винні у зґвалтуванні ідентифікують себе геями, адже за великим рахунком це не так. Мова йде не про стать, а про владу і контроль». Він вважає, що в гіпермаскулінному середовищі чоловіки примушують одне одного змінювати гендерні ролі.

Вважається, що психічне здоров'я є величезною проблемою для військових. За період з 2001 до 2010 року понад 30 тис. американським воєнним діагностували розлад особистості.

Не зважаючи на те, що в американській армії гомофобний закон Don’t Ask, Don’t Tell скасований Обамою, всеодно більшість геїв, лесбійок, бісексуалів приховують свою сексуальну орієнтацію, побоюючись переслідувань.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.


 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти