148

Голова Української Гельсінської спілки з прав людини підтвердив прихильність захисту прав ЛГБТ-спільноти


В Україні стартував перший проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) у сфері захисту прав людини. Проект під назвою «Права людини в дії» виконуватиметься Українською Гельсінською спілкою з прав людини за сприяння офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Голова Української Гельсінської спілки з прав людини підтвердив прихильність захисту прав ЛГБТ-спільноти

Основними завданнями проекту є моніторинг стану прав людини та адвокація, стратегічні судові процеси в справах з прав людини, покрашення обізнаності про права людини серед громадян та посилення Освітнього Дому з Прав Людини у Чернігові.

Серед тих, хто презентував проект, була керівниця Бюро у справах країн Європи та Євразії USAID Пейдж Александр, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) Аркадій Бущенко та українська Омбудсман Валерія Лутковська.

На запитання виконавчого директора ВБО «Точка опори» і ЛГБТ-активіста Богдана Глоби, яким чином даний проект відобразиться на захисті прав конкретно ЛГБТ-спільноти, директор УГСПЛ Аркадій Бущенко повідомив, що проект «не спрямований безпосередньо на ЛГБТ», але й включає захист прав ЛГБТ-спільноти. За його словами, УГСПЛ готові займатися проблематикою прав ЛГБТ-спільноти в Україні і він чекає звернень від правозахисних організацій, які опікуються цими питаннями.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти