144

У Казахстані гомофоби просять парламент заборонити пропаганду ЛГБТ


Республіканський рух «Болашак» звернувся до парламенту Казахстану з вимогою прийняти закон «Про заборону пропаганди лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів в Казахстані».

У Казахстані гомофоби просять парламент заборонити пропаганду ЛГБТ

Задля цього активісти гомофобного руху зібрали круглий стіл, на який запросили лише однодумців. Журналісти і казахстанці, які виступають проти дискримінації ЛГБТ, прийшли на зустріч самостійно, дізнавшись про неї з соцмереж.

Гомофобів непокоїть той факт, що в Алмати діє, за їх даними, «14 спеціалізованих ЛГБТ-закладів». Лідер гомофобного руху Даурен Бабамуратов сказав, що петицію за прийняття закону, який би забороняв «пропаганду ЛГБТ» підписало більше 100 тис. жителів його країни.

«Останнім же кричущим випадком пропаганди ЛГБТ-цінностей став знаменитий тепер на весь Казахстан рекламний постер відповідного гей-закладу», - додав Бабамуратов, натякаючи на малюнок гей-поцілунку Пушкіна і Курмангази.

На зустрічі була висловлена думка про те, що представникам ЛГБТ необхідно заборонити працювати в громадських організаціях, школах, вищих навчальних закладах і служити в рядах казахстанської армії.

«Зараз геїв можна побачити здалеку. Вони носять кольорові штани», - заявив Бабамуратов.

Реакція парламентарів на ініціативу руху поки залишається невідомою.

Нагадаємо, що гомосексуальність була декриміналізована в Казахстані у 1998 році.

Джерело: vlast.kz/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти