301

На 44-му кінофестивалі «Молодість» традиційно буде міжнародний конкурс ЛГБТ-фільмів


Вчора на першій прес-конференції 44-го київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» було оголошено назви фестивальних програм і деяких фільмів, які цього року зможуть побачити любителі кіно.

На 44-му кінофестивалі «Молодість» традиційно буде міжнародний конкурс ЛГБТ-фільмів

Вже традиційно буде проведений міжнародний конкурс ЛГБТ-фільмів «SUNNY BUNNY». У повідомленні фестивалю сказано, що «концепція відбору кінокартин – показ якнайширшого спектру сучасного ЛГБТ-кіно: від “масової” ліричної драми до незалежного, авторського психодраматичного кіно з глибоким зануренням в історичний контекст».

Переможця програми визначить міжнародне журі. Хто саме перебуватиме в журі конкурсу ЛГБТ-фільмів наразі невідомо. Нагадаємо, що минулого року журі «SUNNY BUNNY» очолював український шоумен Костянтин Гнатенко.

44-й Київський МКФ «Молодість» відбуватиметься з 25 жовтня по 2 листопада 2014 року.

Цікаво, що фестиваль «Молодість» відбудеться за підтримки мерії Києва, екс-президента Ющенка і Держагенства з питань кінематографу, яке очолює брат гомофобного нардепа від «Свободи» Андрія Іллєнка – Пилип.

Джерело: www.molodist.com/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти