134

Днями в Мінську відкрилась ЛГБТК-фотовиставка, присвячена камін-ауту


В столиці Білорусі відкрилась смілива фотовиставка, організована порталом «Makeout», яка ілюструє життя ЛГБТК-спільноти в сусідній країні.

Днями в Мінську відкрилась ЛГБТК-фотовиставка, присвячена камін-ауту

На виставці представлені 12 фотоісторій, які здивували присутніх своєю відвертістю.

«ЛГБТК-спільнота у Білорусі залишається невидимою. Про гомосексуальних і трансгендерних людей часто говорять як про щось нехарактерне для нашого суспільства. За допомогою проекту «Камін-аут» ми починаємо розповідати про себе самі. Ми живемо у Білорусі і це наша країна», - йдеться в описі проекту на порталі «Makeout», який розкриває питання гендеру, сексуальності і особливостей їх вияву у Білорусі.

Відкриття фотовиставки в лофті "Балки" за адресою Чапаєва, 3 відбулосьз аншлагом.

Сам проект - це 12 фотоісторій, кожна з яких оригінально розкриває проблему відкритості у взаєминах людей з різною сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю. За словами співорганізатора та учасника фотопроекту Насті Манцевич, відкривати частинку себе перед суспільством вона, як і багато інших представників ЛГБТК, змушена чи не щодня.

Учасник фотовиставки 24-річний Андрій розповів, що наважився на камін-аут перед батьками лише тоді, коли зустрів кохану людину. 

"Спочатку мама, напевно, звинувачувала себе за те, що вона ніби неправильно мене виховала. Але з часом емоції згасли, тепер вона приймає мене таким, який я є. Батько дізнався пізніше, йому було складніше, покищо він у стадії прийняття".

Джерело: news.tut.by/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти