219

Зірка фільму про 11 вересня вступив в одностатевий шлюб вдруге


Американський актор Шайенн Джексон, одним з найвідоміших фільмів якого є драма «Втрачений рейс», присвячена подіям 11 вересня 2001 року, вступив у шлюб із своїм обранцем.

Зірка фільму про 11 вересня вступив в одностатевий шлюб вдруге

Церемонія одруження відбулась в приватній обстановці у Лос-Анджелесі.

Шайенн Джексон відомий своїми ролями у американських серіалах, таких як «Студія 30», «Життя на Марсі», грою на Бродвеї і роллю регбіста-спортсмена Марка Бінгема у фільмі «Втрачений рейс», який розповідає історію літака, який був захоплений терористами 11 вересня 2001 року, але не долетів до місця призначення і впав у штаті Пенсильванія, так як пасажири спробували перехопити керування літаком у терористів.

Шайенн Джексон взяв шлюб із підприємцем Джейсоном Ландау, з яким він познайомився минулого року в реабілітаційному центрі.

«Ми разом пройшли через багато що в нашому житті. Ми разом стали твереземи… Тепер ми співаємо і танцюємо разом. Він затьмарює мій розум», - сказав Шайенн Джексон про свого обранця.

Цікаво, що під час церемонії була присутня відома американська актриса і відкрита лесбійка Джейн Лінч.

Для 39-річного Шайенна Джексона це не перший гей-шлюб. Раніше він перебував у законних стосунках з фізиком Монте Лепкою (2011-2013), з яким зустрічався з 2000 року.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти