168

Патріарх Кирило не схвалює інтернет і фемінізм


«О скільки нам відкриттів дивних» допомагає зробити інтернет. Хто ж сперечається, не тільки знання несе Всесвітня павутина, багато там є гріховного і спокусливого. Ось тому вищі ієрархи і попереджають вірян та особливо ченців, що в мережу краще не заходити, хоча вести місіонерську роботу все ж можна, повідомляє інформаційно-аналітичний портал Inpress.ua.

Патріарх Кирило не схвалює інтернет і фемінізм

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил під час зустрічі з братією монастиря Зограф на горі Афон заявив, що ченцям не слід користуватися інтернетом, бо він повний спокус, пише Lenta.ru.

«Зараз великою спокусою є інтернет. Багато ченців чинять, на мій погляд, абсолютно нерозумно: з одного боку, вони йдуть зі світу, щоб створити сприятливі умови для порятунку, а з іншого боку -- беруть свій мобільний телефон і починають заходити в інтернет, де, ми знаємо, безліч гріховного і спокусливого... Коли монах бере в руки мобільний телефон, щоб увійти в інтернет, чи не повинен він подумати, чи варто йому взагалі бути в монастирі?» -- вважає глава РПЦ.

На його думку, чернече життя не повинне пристосовуватися до сучасних умов, повідомляє «Сегодня».

Разом з тим патріарх, навпаки, закликав священиків активніше використовувати інтернет для християнської місії. В лютому 2013 року на Архієрейському соборі він заявляв про те, що блоги та соціальні мережі дають нові можливості і велів розробити концепцію присутності РПЦ в соцмережах. При цьому вже в березні Церква закликала віруючих утриматися під час Великого посту не тільки від м'ясних і молочних продуктів, але і від використання соціальних мереж.

Нагадаємо, що глава Російської православної церкви патріарх Кирило негативно  відгукнувся і про феміністський рух: назвав фемінізм дуже небезпечним феноменом, який відволікає жінку від її основного призначення -- бути дружиною і матір'ю.

«У центрі феміністської ідеології -- не сім'я, не виховання дітей, а інша функція жінок, яка нерідко протиставляється сімейним цінностям«, -- цитує слова патріарха «Радіо Свобода».

«Очевидно невипадково більшість лідерів фемінізму -- незаміжні жінки», -- додав він.

«Усі тонкощі людських взаємин -- любов, вірність, турбота, відповідальність -- ідеологи фемінізму зводять до відносин соціальних, політичних, грошових і до розподілу влади і впливу. У цьому, я вважаю, є велика помилка цього явища», -- зазначив патріарх Кирило, виступаючи в Москві перед делегацією Всеукраїнської громадської організації «Союз православних жінок», пише «Сегодня».

Джерело: Inpress.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте, Twitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти