74

Монро розповіла про розкішні гей-гулянки чиновників


Травесті-артистка Монро висловила обурення в Світському житті на 1+1 через ставленням кримської окупаційної влади до секс-меншин

Монро розповіла про розкішні гей-гулянки чиновників

Монро відповіла не декілька питаннь Катерини Осадчої:

— Ви професійний марафонець. Сьогодні - неповний марафон, це тільки 5 кілометрів. Як тренуєтесь, як готуєтеся? Адже навіть для 5 кілометрів потрібна спортивна підготовка.

— У марафоні ви змагаєтеся з собою, а не з часом та людьми, тут найголовніше добігти. Ви знаєте, після свого першого марафону я зрозуміла, що мені вже нічого не страшно. І зараз, коли на мене нападає хандра, чи я розумію, що щось неправильно роблю, або я на когось ображаюся, я згадую свій перший фініш ... Чесно, я думала, що помру! І наступного дня була щаслива, що взагалі прокинулась. В мене боліло все тіло і я вирішила: ніяких більше марафонів. Але через день я надягнула кросівки знову і пішла на розминку. 

— Я впевнена, що у глядачів виникає питання. Всі розуміють, що ви, як ви кажете, "жінка з секретом". Коли просто з ранку чи увечері, коли ви йдете на пробіжку, ви завжди накладаєте денний макіяж?

—  Я виглядаю добре.

— Нещодавно самопроголошений прем'єр Криму Аксьонов сказав про те, що у Криму будуть не раді людям з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Я так розумію, що після цього ви вирішили попрощатися з Кримом, не зважаючи навіть на те, що Крим є вашою другою батьківщиною.

—  Я не можу сказати "Прощавай, Крим", тому що Аксьонов не вічний. Яке право ця людина має визначати, хто кого повинен кохати? Мені хочеться запитати, хто він такий? Людина, яка сама себе оголосила царем та богом? Я була дуже обурена!

Усі добре знають, що Сімеїз - це гей-курорт з часів Радянського Союзу. Туди у всі часи навідувалися високопосадовці, які там влаштовували такі "кордабалети", що Янукович і Пшонка просто "відпочивають"! Я кілька разів була на таких гулянках і бачила тих людей. Можновладців з усього колишнього СРСР. Вони у серпні їдуть в Сімеїз, як на Лазурове узбережжя, тому що там свобода, море, нудистський пляж, і всім відоме кафе "Їжаки". Щороку у цей сезон мої колеги травесті-артисти їдуть туди виступати. І зараз виступають. Це все просто піде у підпілля, як було в Радянському Союзі. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: Svitske.1plus1.ua/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти