220

Головний гей-кінотеатр Києва знову під загрозою виселення


Сьогодні відбувається суд у справі про виселення кінотеатру "Жовтень" (ТОВ "Кіноман") з будівлі кінотеатру на вулиці Костянтинівській, 26.

Головний гей-кінотеатр Києва знову під загрозою виселення

Про це у Facebook вчора написала директориня закладу Людмила Горделадзе.

Сьогодні в Господарському суді Києва відбувається розгляд справи за позовом прокуратури Подільського району до ТОВ «Кіноман» (кінотеатр «Жовтень»). За словами директорині кінотеатру, третя сторона конфлікту – Департамент комунальної власності Києва про виселення.

Вона додала, що нічого не змінилося і влада, попри обіцянки, має намір виселити кінотеатр.

"Було багато подій, під час яких владні інституції обіцяли позов відкликати, з договором оренди справи владнати... Але нічого не зробили", - написала Горделадзе.

Вона нагадала, що справу відкладали упродовж 10 місяців. Позов про виселення закладу був поданий у грудні 2013 року. У лютому 2014 року Київська адміністрація пообіцяла укласти з ТОВ "Кіноман" (кінотеатр "Жовтень") нову угоду оренди на 3 роки.

"Завтра, нарешті, будуть слухання, а може, і рішення. Яке? Нічого доброго від нелюстрованої влади, в т.ч. судової, чекати не варто", - підсумувала вчора директориня "Жовтня".

Нагадаємо, що в кінотеатрі «Жовтень» щорічно відбуваються покази ЛГБТ-програми кінофестивалю "Молодість" - "Sunny Bunny".

Джерело: kiev.pravda.com.ua/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти